Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Bude další Retrodiskoteka i v Prosinci???

(Petr, 24. 11. 2010 16:47)

A jak to vypadá s fotem? Bude něco na webu? Díkec

Re: Re: Bude další Retrodiskoteka i v Prosinci???

(Vítek, 24. 11. 2010 18:28)

Foto by bylo, kdybych nějaké měl které sem můžu dát... Měl jsem slíbeno od Tomáše Nováka ale zatím nic nepřišlo :-( nejpozději o víkendu bide... jak jsme tenokrát nebyl v centru organizace takje to drobek problem...

pomoc hasičům

(Pavel N., 16. 11. 2010 12:31)

Ahoj davide a všem, kteří se aktivně podílí na dění kolem mladých hasičů. Pokud budete cokoliv potřebovat a budu doma rád se připojím k dílu tak jak jsem psal předtím. nemusíte volat na MO stačí když se stavíte jdete cca 100m okolo a domluvíme se doma zda mohu něco pomoct a mám čas. Jinak ve čtvrtek ve 20.00 na schůzi.Rád bych , aby jste se zapojili do diskuze ohledně KD, kde budu vyžadovat uklizení stolu a beden od piva v oblast výčepu tak, aby se tam dalo pohybovat a lidé, kteří tam budou obsluhovat se jim nikdo nemotal pod nohama.Co Vy na to ??????přidáte se nebo Vám strach a nebo pochybná úcta nedovolí se ozvat ???rád bych věděl koho mám za zády... Tak ahoj Pavel N.

Re: pomoc hasičům

(David, 17. 11. 2010 18:00)

Ahoj Pavle, v klubovně se v sobotu všechno stihlo je to tam konečně opět obyvatelné:-) Ještě ale bude druhá etapa na jaře, kdy se bude muset něco udělat s podlahou a přeoganizovat vedlejěí místnost tak aby tam bylo místo na skříně a aby se dalo v pohodě dostat k mundurům. Takže určitě budeš mít ještě možnost přiložit ruku k dílu:-)
Co se týká KD, tak s přeorganizováním místa za barem rozhodně souhlasím. Když tam měl diskotéky Buňka tak to tam měl taky upravené tak aby to pro obsluhu bylo co nejpohodlnější. Současnej stav je ho... . Myslim, že v sobotu se to od pěti v pohodě stihne předělat. Na schůzi bych to moc nerozmazával stejně by ta diskuze k ničemu nevedla. V sobotu si to tam přizpůsobíme a v neděli by se to dalo zpět.
No jen u trubek a topení jsme s Werčou rozhodně neskončili. Umyli jsme i futra, rámy oken a a to nejhorší z podlahy to co se se stíralo navečer byl hodně slabej odvar. To jen abych to uvedl na pravou míru:-)
Jinak bych chtěl ještě jednou poděkovat všem, kdo se na renovaci klubovny doposud podíleleli a doufám, že se nám to povede dotáhnout i s tou podlahou a dalším věcmi:-)

Zatím čau

David

úklid

(Pavel N, 15. 11. 2010 7:43)

Omlouvám se, ale v sobotu mi do toho něčekaně vlítlo a tak jsem nemohl. Pokud se něco nestihlo tak to můžeme dodělat. Mám docela dost ještě různých aktivit a tak si termíny pokud to není moc až tak důležité nepamatuji a tak mě když tak cokoliv budete potřebovat v jakoukoli hodinu zavolejte rád v čemkoli pomohu. Snad mi už teď ubylo a tak budu mít volněji.Tak ve čtvrtek na schůzi pokud bude něco třeba tak se domluvíme je to od 18.00 hodin ?? Ahoj všem a ať se Vám daří.

Re: úklid

(Vítek, 15. 11. 2010 20:14)

Ahoj, jj je to od 18:00 a na úklidu se dělo jen o že David s Werčou v sobotu ráno omyli rubky a topení a odpoledne jsme dali nábytek na místo a umyli podlahu, jinak nic převratného... zatím už nic moc neplánujeme, kdyžtak se dohodneme ve čtvrtek a nebo na schůzi,, ahoj :-)

ad klubovna a disco

(Pavel N., 11. 11. 2010 15:15)

Ahoj lidičky.Pokud budete potřebovat tak přijdu tuto sobotu pomoct s úklidem , ale jen nevím od kolika hodin o tom tam nikdo nepíše. No a doufám, že bude na disco stejná účast jako minule i když od tanečnic asi nikdo nepřijede... ty byly super a uměly to rozjet ...tak čau

Re: ad klubovna a disco

(Vítek, 11. 11. 2010 19:37)

Ahoj, nejprve se omlouvám že dávám vědět až teďkon, ale na tu disco opvradu nebudu moci k výčepu. Dál navrhuji na u klubovnu jít navečer ak kolem 17. hodiny, proože asi spousta z nás bude muset dělat něco podoma a já budu čerstve s vytrhanýma zubama, tak bych radši navečer až bude tma, je to práce při které nemusí být venku světlo (leda by se myli okna)

Re: Re: ad klubovna a disco

(David, 12. 11. 2010 12:39)

Ahoj:-)

Díky Pavle za nabídku konečně se zapojil někdo další do diskuse:-)
Já tam půjdu s Werčou už dopoledne na 9 hodinu. Budem se snažit omýt co půjde. Na podlahu jsme zvědavej, jak to půjde dolů:-D Skříně by jsme rozstrkali, až podle toho kolik se nás tam sejde.
Budem pak asi muset zavést schůze mladých hasičů, když sem na diskusi nikdo nechodí, aby to nedělali furt ti stejní.
Tak, kdo zítra dorazí bude vítán:-)
Zatím čau a mějte se fajn.

David

Re: Re: Re: ad klubovna a disco

(Vítek, 12. 11. 2010 15:42)

Ahoj, tak ráno se mnou nepočítejte, musim byt doma protože jednak mam hubu po thání osmiček a i kdybych mhl něco dělat tak stěhujem doma nějakej nábytek tak se omlouvám ale úklidu se nezúčastním :-(

Úklid

(David, 7. 11. 2010 16:44)

Ahoj všichni:-),

Ach jo:-( jestli to takhle půjde dál, tak je další holčičí sezóna opravdu ohrožena:-(

No chtěl jsem se dohodnout, jak to provedem s úklidem klubovny? Navrhuju tento víkend:-) Malování nám pěkně zaschlo, tak je na čese se popasovat s úklidem podlahy a při té příležitosti umýt okna a trubky s radiátorem.
Já jsem v pátek na odpolední, tak bych mohl jít až v sobotu.
Pište svoje návrhy.

Zatím čau.

David

Re: Úklid

(Vítek, 7. 11. 2010 19:35)

Jj, souhlasím se sobotou, v pátek jdu na trhání osmiček, takže to se mnou 100% nepočítejte, zatim čus

Velmi špatná zpráva

(Vítek, 5. 11. 2010 8:39)

Ahoj, dnešní den nikomu z členek družstva nezpříjemním, neboť mam zprávu že Karolína se rozhodla u hasičů skončit. Důvodem je rpý že to chtěla jenom zkusit a že má radši akčnější sporty... Tak mě to bylo odůvodněno. Nicméně to nemění nic na tom, že nám tímto odpoadá další členka a stav pro starty v sezoně 2011 je ohrožen... Přemlouvejte a hledejte lidi, moc by nám to pomohlo :-) Napadlo mě obejít chlapi na Aktivu, jestli by o nějakejch holčinách nevěděli z okolních vesnic, můžu to zkusit, čau

Re: Velmi špatná zpráva

(Verča Kordíková, 6. 11. 2010 11:03)

Ahoj,
napadlo mě, co se zeptat té Jany co chodí se Standou Novákovým. Myslím, že ta je taková akční a mohlo by jí to bavit :) a s její ségrou chodím do školy, tak se mužu optat i jí :)
Zatim se mějte, čau

Re: Re: Velmi špatná zpráva

(Vítek, 6. 11. 2010 11:23)

S Janou sem se už o tom bavil a řikala že yb se jednou klidně přišla podívat na trenink a že by to mohla skusit... tak se s ní musej dohodout nějaké podrobnosti. Ale především to chce projevit zájem od Vás holek, ale jinak se klidně zeptej, Jana je fajn :-) díky a jen tak dál... Na včerejším Aktivu v Lomnici jsem u velitelů z Lomnice a N. Vsi (Martin Stránský a Danek Fišar) rozhodil sítě že se zeptaj holek od nich jestli k nám nechtěli jít :-)

Re: Velmi špatná zpráva

(Simona, 6. 11. 2010 16:49)

Ahoj, to je škoda, že se to takhle rozpadá, ale snad někoho najdete, držím palce.....Jinak já, pokud to půjde, tak snad budu moct s vámi soutěžit, ale to uvidím, jak to bude, až se mimčo narodí.....Každopádně rozhodně je lepší, aby vás bylo přesně 7 a víc,já můžu být jako náhradnice...Tak přeju úspěšné hledání....

Re: Re: Velmi špatná zpráva

(Vítek, 6. 11. 2010 18:32)

Pro Simču: děkujeme, já vřím že někoho seženem, Tobě přejem ať vše dopadne jak má to je nejdůležitější :-)

Aktiv - Lomnice nad Popelkou

(Vítek, 3. 11. 2010 20:14)

Ahoj, připomínám že tento pátek je od 17:00 v hasičárně SDH Lomnice nad Popelkou svolán Okrskový aktiv. Za náš sbor jsou pro účast nominováni: Vítek a Kuba Tomešovi, David Šolc a Martin Eder + p. Tomeš jako starosta Okrsku. Chci se zeptat kde dát sraz a v kolik, auto bude brát nejspíš děda. Návrh je že se po půl páte sejdeme na mostku (Tomešovi a Šolcovi) a Martin se domluví s dědou, že by počkal dole u Kulturáku... zatim páčko

Brigáda

(David, 1. 11. 2010 18:13)

Ahoj všichni:-)

Chtěl bych moc poděkovat všem brigádníkům a brigádnicím za pomoc př malování klubovny!!! Další fází bude úklid:-)

Zatím čau.

David

Re: Brigáda

(Vítek, 1. 11. 2010 21:33)

Rád jsem pomohl, hlavně aby jsme teď začali tu klubovnu více využívat :-D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »