Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

potvrzení treninku

(Vítek, 22. 6. 2010 21:16)

Po dohodě s Davidem a Ploužničákama jsme dohodli ještě trenink na pátek, zatím příjezd na Ploužnici 18:00, tzn, kolem 17:30 sraz ve Lhotě u hasičárny, ještě by jsme řed tim mohli mrknout na štafetu, o dalším průběhu treninku budu průběžně informovat. Dal jsem všem potvrdit členské průkazky, takže snad Vás soutěžit pustěj :-D zatim ahoj

Trenink v pátek 25.6.

(Vítek, 21. 6. 2010 11:28)

Na Ploužnici je možnost ještě v pátek trenink, cca kolem 17:30, myslim si že by to bylo dobrý si to jet ještě zkusit, hlavně kvůli Míše, aby si to ještě zkusila a pak taky kvůli Káje, která by si měla osahat proudnici s tim tlakem, navíc jsem si uvědomil že u Káji bude možná komplikace s tou kytarou jak jezdí, ale teoreticky by mohla vystpupit na Ploužnici až pojede z Lomnice domů, pak by se vzala autem... Má někdo nějaký jiný napady??? Kdy se Kája vrací nevíme, ale ve středu ji skusíme napsat :-)

turnov

(Kuba, 20. 6. 2010 22:49)

proty, co nevědí jak to v Turnově pujde za sebou http://www.oshsemily.cz/pozarni-sport/

Re: turnov

(Vítek, 21. 6. 2010 8:41)

Ještě pořád to není 100%, pokud se nějaké družstvo nedostaví, bude se startovní pořadí měnit ;-)

Re: turnov

(Vítek, 21. 6. 2010 8:43)

Dík, dát sem propozice byl dobrej nápad :-)

video z treninku

(Vítek, 20. 6. 2010 21:35)

tak tohlec stojí za to si pustit :-)
http://www.stream.cz/video/485355-holky-z-bradlecky-lhoty

Trénink - info pro holky

(David, 16. 6. 2010 21:07)

Ahoj :-)
V pátek od 5 hodin se bude konat trénink na koupališti. Budou se tam trénovat opičárny na štafetu:-D Snad se nám povede ze Železnice dotlačit to okno, aby jste si ho mohly otestovat. ještě tam dotáhnem malou kladinu a přeážku. Snad nám v Železnici půjčí i minimax. Bude se trénovat na cestě u koupaliště ať si zvykáte na tvrdý a hlavně rovný:-D povrch, který bude na stadionu v Turnově.
Podle diskuze, která běží na stránkách Ploužnice se bude trenink útoku konat pravděpodobně v neděli dopoledne. Tak s tím prosím holky tak něják počítejte.

Zatím čau.

David

gratulace

(David Tahal, 13. 6. 2010 20:05)

Musím gratulovat jak holkám tak i klukům super výkon soutěž a organizace super takže ještě jednou velká gratulace za výkon

Seřazení fotek

(Vítek, 13. 6. 2010 17:31)

Ahojky, omlouvám se že fotky co jsem přidal začínají v polovině a od poloviny je začátek, fotky nejdou zcela za sebou... pokoušel jsem se je seřadit, ale nevim jak na to, tak to prosím omluvtě, zatim ahoj

Soutěž

(Vítek, 13. 6. 2010 15:51)

Ahojky,
musím říct že todlec byla zatím nejhezčí soutěž na který sem byl. Dopadla dobře ve všech bodech :-) Nic méně jsme si vzali další pořádnej "ořech" a to ten Okres v Turnově :-D Dnedka jsem náhodou potkal holky ze Železnice, který maj s timhle bohatý zkušenosti, domluvil jsem půjčení okna, tak snad to půjde... Pokusím se v sobotu domluvit trenink na Ploužnici, snad to výjde :-)
Protože na soutěži bylo mnoho fotografů budou na stránkách fotky přibývat postupně, jak budu fotky získávat :-), zatím ahoj :-) Kubovi a Verče gratuluju, vlastně gratuluju všem holkám :-)

Soutěž

(David, 13. 6. 2010 14:24)

Nejdříve bych chtěl moc poděkovat všem členům našeho SDH i ostatním obyvatelům naší obce, kteří se podíleli na přípravě soutěže, na její organizaci i na uklídu areálu. Bylo to pro nás docela velké sousto, ale v rámci svých možností jsme si s tím myslím poradili velmi dobře. Účast byla velmi slušná za což bych chtěl všem sborům, které si k nám našli cestu poděkovat.
Nakonec musím poděkovat naší reprezentaci:-) Obě naše družstva se praly velmi statečně a zejména my chlapy jsme nechtěli na domácí půdě vyjít naprázdno. Jsem rád, že si holky konečně vyzkoušely co je to konkurence:-D nezalekly se jí a vybojovali krásné druhé místo!!!!! Díky holky!!!
Z mého pohledu byla mužská soutež docela nervák, ale naštěstí s dobrým koncem pro naše barvy. Třetí místo, které jsme v konečném součtu obsadili je pro nás odměnou za předchozí nezdary a hodiny trénování. Takže kluci taky díky!!!! Úspěch našich dvou kolektivů ještě podtrhla Verča s Kubou, kteří získali za svůj individualní výkon na 100m překážek 1. a 3. místo což je také paráda!!!!!! Jak psala Simona prostě prima odpoledne:-)
Ještě jednou díky všem!!!!

David

PS: "Až" bude mašina, tak určitě favority potrápíme ještě víc:-D

Soutěž ve Lhotě

(Simona, 13. 6. 2010 10:18)

Soutěž byla super, počásí přálo, naši hasiči připravili pěkné sportoviště, občerstvení bylo taky super, prostě na to že se tu soutěž konala po nějakých 20letech, tak to hasiči zvládli se ctí....Bylo to prima odpoledne, navíc završené úspěchy našich hasičů a hasiček, takže velká spokojenost :) Díky díky díky....

Dobrá zpráva

(David, 10. 6. 2010 21:19)

Trička už jsou v hasičárně, tak si je holky budete moci zítra rozebrat:-)

Špatná zpráva

(Vítek, 10. 6. 2010 20:34)

Bohužel se mi potvrdilo, že Kája nás na Okrskové soutěži nepodpoří :-(

Test estránky

(Vítek, 9. 6. 2010 10:43)

Ahoj, možná jste si všimly že fetoalbu jsou úplně nesmyslné cizí fotky s nápisem TEST ESTRANKY. je to z důvodu testování uploadu fotek, které se mi z neznámého důvodu nedaří na stránky nahrávat... Tyto fotografie do fotoalba umístil technik estranek, se kterým komunikuju, snad brzi zmizej, omluvte prosím fotky,které nejsou k tématu :-)

Trička

(David, 8. 6. 2010 19:48)

Hasičky jásejte trička už jsou na poště:-D
Zítra pro ně skočím:-) Doufám, nedošlo k nějaké chybě a nenajdu v zásilce nějaká trička pro motorkářský klub:-D:-D Tak snad bude vaše závodní garderóba kompletní.

David

Poděkování, profily holek

(Vítek, 7. 6. 2010 0:11)

Ahojky, jak jsem slíbyl, tak také plním a po první soutěži jsem Vám, našim děvčatům vytvořil profily (na Vaše přání). Potřeboval bych vědět, jaké máte kdo koníčky a podobně, a co dalšího na sebe chcete prásknout :-) Profily jsou podle klučičího vzoru, takže dotazy, návrhy a připomínky příjmám :-) Jinak Vám za sebe taky moc děkuju, jste fakt super, těším se na dlaší spolupráci. Zítra se Vám nejspíš ozvu na mobil a domluvíme se co bude v pátek, zatím řeším jak doplňovat káď v pátek dole na louce, aby jsme mohli trenovat :-) (cisterna bude až na soutěž) zatim ahoj

Zlatý úspěch

(Simona, 6. 6. 2010 22:54)

Ahojky, krásně napsaná reportáž z podtáborského zápolení.....jen bych moc nevyzdvihovala to naše zlaté první místo :-)Vzhledem k tomu, že jsme tam byly jediné ženy, tak to bylo jasné, jak to dopadne....i když, pokud bychom útok nedokončily, tak by asi pohár nebyl....ale statečně jsme se popraly až do konce a dopadlo to dobře :-)Takže holky, já doufám, že příště, to jest tady u nás,ze sebe vydáme to nejlepší...chybami se člověk učí, tak snad si dám příště pozor a zvládnu to líp...Jinak se mi moc líbilo s vámi soutěžit, byla to sranda (i když jak co že :-) ) a jen tak dál....

Poděkování

(David, 6. 6. 2010 11:28)

Ahoj sestry a bratři:-)
Chtěl bych všem moc poděkovat za včerejší výkon na Chlumě, myslím že to byla pěkne strávená sobota!!! Jsem moc rád,že se to holkám povedlo a doufám, že podobné úspěchy budou jen přibývat(ve skříni na poháry je ještě dost místa:-)) Jsem zvědav, jak se nám bude příští sobotu dařit na domácí půdě:-) Snad nám bude počasí přát a zažijeme další pěknou sobotu:-)


Ještě jednou díky a zatím ahoj.

David

Díky Simono

(Bohuslávek, 2. 6. 2010 13:24)

Jsem rád, že ty zabedněnce upozorní také někdo jiný.
Já jim to psal již minulý týden a oni mi zablokovali přístup sem.
Těžko nesou upozornění na nedostatky.
Vskutku chlapský přístup.
Tak ještě jednou dík za pomoc.
Bylo by škoda být na té soutěži samotní.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »