Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

novinky

(Vítek, 14. 7. 2010 8:19)

Já samozřejmě taky jedu. Jinak kdo nečetl Bradlecký list, tak obecní zasupitelstvo rozhodlo o nákupu repasovynýho čerpadla... Cena cca 70 000,- Kč, dodací lhůta cca 2 měsíce :-)

želechy

(kuba , 13. 7. 2010 22:31)

jedu

Želechy

(David, 8. 7. 2010 21:18)

No já si rozhodně čas najdu:-)

Skleničky

(Vítek, 6. 7. 2010 20:55)

Omlouvám se , že jsem neroznesl skleničky z Turnova pro lidi co se zúčastnili... Bylo to v plánu dnes odpoledne ale bohužel pršelo a pak jsem odjel pryč, nicméně se nebojte že bych je neroznesl, každá sklenka se snad co nejdříve dostaví ke svému majiteli.

Dále bych chtěl začít dávat dohromady lidi, kdo by mohl jet 7. srpna na soutěž. Kluci a holky, pište kdo může. ahoj :-)

Taktika

(Vítek, 2. 7. 2010 20:09)

Pro holky, samozřejmě to neznamená, že by nová posila obsadila post srojníka, můžeme funkce i různě prohodit... vše záleží jenom na domluvě... Pro Werču: hned jak budete vědět něco od Lucky nebo kamarádek dejte vědět :-D v neděli to ještě proberem :-)

Nápady

(Vítek, 1. 7. 2010 6:46)

Ahoj, pokud jste si přečetli nejnovwjší příspěvky, tak víte že start v Želechách se pro holky komplikuje... Proto sem piště nápady, návrhy, cokoli co by mohlo situaci vyřešit... Mě osobně napadá Lucka Nosková (Pepinda :-D snad se na mš nebude zlobit) ale nevím... strojník je sice jednochá ale důležitá funkce. Piště návrhy, máme na to měsíc... zatim ahoj

Re: Nápady

(Verča, 1. 7. 2010 21:22)

Ahoj, já té Lucce napíšu. Snad se jí to hodit bude... a kdyby ne, tak zkusíme s Míšou kamarádky z Paky, myslim, že nám rádi pomůžou:)
Zatim pa

Re: Re: Nápady

(Vítek, 1. 7. 2010 21:36)

Jéééééééé to by bylo moc dobře :-) to by jste yli hodný a bylo by to dobře kdyby u nás zvostali na dýl :-) ale i tak je to super

Vítek

(Pohár v Želechách, 29. 6. 2010 20:48)

Ahoj, dávám dopředu vědět termín poslední letošní soutěžě v Želechách - 7. srpen
Jsme pozvaní od holek co nám pomáhali v Turnově, snad budeme moci jet :-D

Re: Vítek

(Simona, 30. 6. 2010 22:18)

Asi vás zklamu, ale já vím že do Želech nebudu moct jet :(....takže se bude muset najít nějaká náhrada, ale snad někoho najdete, ať holky zkusí kdyžtak nějaké kamarádky, zase tak těžká funkce to není, ale bude si to muset ta nová párkrát zkusit.....

Re: Re: Pohár v Želechách

(Vítek, 1. 7. 2010 6:35)

No, to je špatná zpráva :-( aleco se dá dělat, snad se nám podaří někoho sehnat...

Turnov

(Simona, 28. 6. 2010 21:56)

Jo jo, v Turnově to byl mazec....bere se to tam moc vážně :), aby ne, když jde o okresní soutěž....ale zkušenost to byla určitě zajímavá, myslím že na to, že nejsme nijak trénované, jsme do toho dávaly co jsme mohly....některá družstva jsou prostě někde trochu jinde, jezdí už nějaký ten rok, vědí co je čeká, a hlavně určitě trénují pravidelněji než my...ale abych pravdu řekla, dělat to na jejich úrovni by mě asi nebavilo...ale zase na druhou stranu musím říct, že třeba v požárním útoku nám zas tolik neutekly, takže to mě těší.....holky zvládly jsme to se ctí, nemáme se za co stydět....v našich možnostech bylo to co jsme předvedly.....ale prostě louka je louka :-)

Turnov

(David, 28. 6. 2010 20:34)

Zdravím naše reprezentantky a reprezentanty :-),

Podle ohlasů, fotek a videí co jsme měl možnost shlédnout mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit:-( Jistě to byla dobrá zkušenost a vyplinulo z toho mnoho nových poznatků na kterých by se mělo do budoucna začít pracovat. Na základě toho co jsem měl možnost vidět a slyšet musím říct, že jste si holky vybraly pěknou porci smůly:-( a to i kluci z Ploužnice s podporou našich Kubů. Ale na to že to byl teprve Váš třetí start na soutěžích vůbec si myslím, že jste si počínaly mezi mnohem zkušenějšími družstvy moc hezky a bojovaly jste:-) Chtěl bych Vám holky poděkovat za reprezentaci našeho sboru a popřát Vám hodně elánu do dalšího soutěžení. Ještě bych chtěl poděkovat holkám ze Želech za jejich pomoc a účast. Pochvalu si zaslouží určitě naši dva Kubové,kteří do toho šli opravdu s nasazením vlastního zdravý.
Začím čau a ještě jednou díky Všem.

David

PS: Do Želech se určitě vypravíme a pokusíme se urvat nějaké ty pohárové body:-D

Poděkování a poklona

(Vítek, 27. 6. 2010 22:27)

Ahojky,
nejprve bych chtěl poděkovat všem co se podíleli na tom, že mohly naše holky startzovat na Okrese. V neposlední řadě patří veliké díky holkám! Jste fakt skvělí a myslim že nikoho v zimě něnapadlo, že to dotáhneme až tak daleko. Díky. Už tu máte fotky, videa, výsledkové listiny jsou bohužel na tři části, z nějakého neznámého důvodu se mi nepodařilo je dát do jednoho okna... ale tak i tak je to zajmavý... Teď si užijeme všichni volno a prázdniny. 7. srpna bychom mohli jet do Želech, ikdyž tam bude veliká konkurence, jsme od holek pozvaní :-D Dál platí že scháníme holky, snad se nějaký seženou. Ještě jednou díky za to že jste do toho šli. Mějte se hezky, ahoj

PS: V Turnově jsme dostali všichni památeční skleničky, ti co je ještě nemají je mají v hasičárně, roznesu je během svátků v červenci, to teprve budu doma :-D každopádn máte malou symboliku na památku :-)

IP Adresa

(Vítek, 24. 6. 2010 22:11)

Pro Simču: Odblokoval jsem vaší IP adresu, takže by to už mělo, jít, byla bloklá kvůli Bohuslávkovi :-)

Re: IP Adresa

(Simona, 24. 6. 2010 22:23)

Já si to myslela...:))))

Re: IP Adresa

(Simona, 24. 6. 2010 22:26)

Ale je zajímavý, že předtím jsem sem komentáře vložila v pohodě, nešlo to až tenhle týden.....ale tušila jsem čím to je :)))) pa zítra na tréninku...jo a zítra ať Ti to dobře dopadne v Praze :)

Dobré zprávy a nominace

(Vítek, 23. 6. 2010 19:16)

Ahoj, nejprve jedna dobrá zpráva, ozvala se mi Kája, že je doma a že nás určitě podpoří :-) takže ještě zbejvá domluvit pátek...

Jinak nominace do Turnova je následující (pro přehled):

Štafeta A: Okno - Eva (Želechy), Koza - Simča, Kladina - Denisa (Želechy), Minimax - Míša.

Štafeta B: Okno - Zuzka, Koza - Verča, Kladina - Týna, Minimax - Kája.

Útok: Holky SDH Bradlecká Lhota

100m překážek: potřeba 6 časů, běží max. 8 členů družstva... takže můj typ: Verča, Eva, Denisa, Týna, Simona, Zuzka, Kája, Míša (když bude chtít) :-)

Jinak trenink by mohl být v pátek od 16:00 na koupališti na štafetu, aby si Kája zkusila Minimax a hadice na 100 vku, a aby se uvedla do problému a následně od 18:00 trenink na Ploužnici kde na nás budou čekat kluci se stříkačkou :-)
zatim ahoj

Re: Dobré zprávy a nominace

(Vítek, 23. 6. 2010 19:17)

Pokud budetem mít námitky a výhrady, sem s nima ještě můžem udělat "škatulata hejbejte se"

Re: Dobré zprávy a nominace

(Vítek, 23. 6. 2010 19:32)

Změněno, Simča poběží ve štafetě B a Werča ve štafetě A (snad se na mě Simča nebude zlobit :-))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »