Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Díky Simono

(Simona, 2. 6. 2010 21:27)

Myslím, že jsem to nebrala jako pomoc upozornit na špatný datum.
Samozřejmě záleží na tom, jak je člověk upozorní na chyby, pokud je to nějak slušně, tak by to určitě kluci vzali, ale jestli to upozornění probíhá formou nadávek a nevím čeho ještě, tak s epak možná klukům nedivím, že s vámi odmítají komunikovat. Bohužel to nemohu posoudit, protože Váš příspěvek byl zřejmě smazán.....

Re: Re: Díky Simono

(Bohuslávek, 3. 6. 2010 11:08)

Ne nadávky a ani nic jiného tam nebylo.Jen kritika pravopisu a věcných chyb.
A to snad normální člověk přijme, poděkuje a dá do pořádku. Pokud to bere někdo za buzeraci tak to mě mrzí a prostě si už nebudu těchto stránek všímat.
Jo a ze Lhoty vážně nejsem a pokud jsem blbec, no tak to je asi jediná nadávka co tu padla.
Tak na neshledanou. Bohouš

Re: Re: Re: Díky Simono

(Simona, 3. 6. 2010 17:33)

Pokud se kritika týkala pravopisu a podobně, tak si myslím, že to by snad kluci vzali. Bohužel to opravdu nemohu posoudit, protože jsem vaše dřívější příspěvky nečetla. Na druhou stranu si myslím, že psát s hrubkami je snad jedno, stačí se podívat na jakýkoli chat a tam taky nikdo pravopis neřeší....ale to je jedno...
A nadávka blbec by vám patřila,kdybyste byl opravdu ze Lhoty, protože to bych nepochopila, proč někdo místní pořád hledá něco špatnýho na těchto stránkách. Takže vám to označení opravdu nepatří...Klidně dál přispívejte, snad jednou i něco pochválíte....Mějte se.

Re: Bohuslávek

(Zuzka, 4. 6. 2010 22:28)

Pane Bohuslávek, na Vaše připomínky a rady bych Vám taky odpověděla jednou radou a zároveň připomínkou. Myslím si, že byste si měl najít vlastní činnost či koníček, pak byste se tak moc nenudil, abyste se ostatním lidem musel pitvat v jejich činnosti a práci.

Re: Bohuslávek

(Zuzka, 4. 6. 2010 22:29)

Pane Bohuslávek, na Vaše připomínky a rady bych Vám taky odpověděla jednou radou a zároveň připomínkou. Myslím si, že byste si měl najít vlastní činnost či koníček, pak byste se tak moc nenudil, abyste se ostatním lidem musel pitvat v jejich činnosti a práci.

Předpověď počasí

(Vítek, 3. 6. 2010 20:08)

Ahojky,
kurozitou je, že dneska jsme od 17:00 měli s klukama trenink na 100m překážek a hádejte co se stalo... Začalo pršet :-D
To už je neuvěřitelný, hasiči maj trenink, prší, počasí budeme předvídat podle našich aktivit :-)

Re: Předpověď počasí

(Simona, 3. 6. 2010 20:30)

Takže ještě na zítřejší trénink budeme očekávat déšť, ale na sobotu už je objednaný hezký počasí, sluníčko a teplo :-) To přece musí vyjít....

Re: Re: Předpověď počasí

(David, 3. 6. 2010 21:40)

Doufám, že k nám zítra bude počasí milosrdné:-) Jinak kalhoty už jsou holky ve Lhotě, tak si je budete moci zítra vyzkoušet a rozebrat:-) Aspoň něco se povedlo.

Re: Re: Předpověď počasí

(Vítek, 3. 6. 2010 21:45)

JJ, počasí by mělo bejt dobrý, snad i zítra to výjde :-D Taky jsem viděl plakát na Dětský den, tak mě napadlo, že Vás klidně podpoříme s nějakou soutěžní disciplínou za hasiče :-)

Re: Re: Re: Předpověď počasí

(Simona, 3. 6. 2010 22:49)

To budeme jen a jen rádi....mám ty disciplíny tak trochu na starost, tak budu ráda, když s něčím přispějete....myslím že tradiční shazování plechovek je jasný...:-)))

Omluva

(Vítek, 2. 6. 2010 15:48)

Omlouvám se za chybu, která se vloudila do nadpisu, ale nemusíte se bát, že nikdo nepřijede. Todlec bylo opravdu jen navíc přidaný, ostatní sbory dostaly osobní pozvánku jak do ruky tak emailem, kde je vše v pořádku a ví se to už rok do předu že to bude 12.6. Jinak mě chodí příspěvky co se napíšou sem i na mail, takže vím že sem píšete, bohužel zrovna tento týden upravovali Estranky jako server, takže sem bohužel nemohl chybu odstranit, s těží jsem aktualizoval stránky po soutěži a holčičím tréninku. Jinak co se týče Bohuslávka, kritika nám nevadí, jsme rádi že někdo upozorní na chyby, ale co nám vadilo je, jakým tonem ses k naší práci vyjadřoval a vyjadřuješ. Pokud máš s námi nějaký problém, můžeme se sejít a vyříkat si to z očí do očí, ale s velitelem jsme se shodli na tom, že tvé příspěvky nejsou kritika ale sprostá buzerace!!! Tyhle stránky běžej už 4 roky a nikdo zatim neměl jedinej problem, až ty! Co do nás vůbec je?

Re: Omluva

(Simona, 2. 6. 2010 21:23)

Je mi jasný, že ostatní hasiči to určitě věděli dopředu a dostali i pozvánky, takže se nás určitě sejde víc. A je mi i jasný, že občas se nějaká chyba vloudí a hned není čas to opravit, navíc když ještě upravovali Estranky. Buď v klidu Vítku, já to vše myslela v dobrém.....Sice nevím, co vše vám sem Bohuslávek psal, ale pokud vám pořád jen něco vytýká a naváží se do vás, tak nevím co si o něm myslet. Jak píšeš, kritizovat lze, kritika se snese, ale pokud je to opravdu až buzerace, tak by se dotyčný měl nad sebou zamyslet.....A pokud je to někdo ze Lhoty, tak je to ještě větší blbec než jsem si myslela. Nevím, co mu na vás vadí, protože vy aspoň něco děláte a snažíte se tady u nás udržet hasiče, dali jste dohromady i holky, a že nám teda pomáháte co se dá. Takže já vám děkuju...

profily holek

(Verča Kordíková, 30. 5. 2010 20:17)

Ahoj, tak když už jsme kompletní konečně tak by jste nám mohli založit ty profily. S plavkama ale nesouhlasíme!!

Re: profily holek

(Simona Tahalová, 2. 6. 2010 12:39)

Přesně tak, žádné plavky....:-)
Profily nám sem snad časem taky dají....

Soutěž v BL

(Simona Tahalová, 2. 6. 2010 12:38)

Koukala jsem, že se vám vloudila větší chybička do datumu konání okrskové soutěže u nás (máte tam 12.5 místo 12.6.).....si to po sobě asi nečtete nebo co :-))) A stále to nikdo neopravil, tak doufám, že to napravíte....Snad ti, co to četli, se nenechali zmást, aby vůbec někdo přijel...:-)))

Styďte se chlapáci

(Bohuslávek, 2. 6. 2010 9:36)

Zdarec chlapáci,
není vám trapné zablokovat IP adresu někomu kdo vás upozornuje na nedostatky,kterých máte požehnaně?
Chováte se jako komančové. Ale možná jste.
Proto si mě opět klidně smažte,než to zmáknete přečte si ti spousta lidí a udělá si o vás obrázek.
Možná bude jednoduší opravit ten termín soutěže a k diskuzi se postavit jako chlapáci.
S pozdravem Bohouš.

Portál CPS

(Radeon, 1. 6. 2010 23:23)

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manžer projektu CPS.

www.cps-team.cz

Zdravim

(Rostikk, 12. 5. 2010 9:14)

Cauky pekne stranky jen tak dal zdravi Zvíkovec www.hasici.zvikovec.cz

Zimní sporty

(David , 18. 4. 2010 20:10)

Ty zimní sporty tam jsou omylem zapomněl jsme to upravit:-D :-D Lyže už jsme dávno uložili a začli jsme oprašovat naši mašinu:-D

Zdarec chlapáci

(Bohuslávek, 17. 4. 2010 8:52)

Tož bratři chlapáci,
holky se moc nehrnou, coooo ?
Ještě že máte ty zimní sporty. He, he.
Tak mě zase rychle smažte.
Písnu znovu. Bohouš


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »