Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Motivační video

(Vítek, 13. 7. 2011 21:51)

Klucíííí mrkněte na todle:

http://www.youtube.com/watch?v=W7oFHbZ_Gt0

Bystrá

(David, 13. 7. 2011 20:15)

Ahoj,

s Járou jsem dnes mluvil a říkal, že tento týden neví jestli stihne trénink v 5, že by kdyžtak přišel dýl. Potřbuje si ten stroj pořádně omakat, tak by to bylo asi na dýl. Příští pátek na trénink může snad bez potíží a na soutež by jel rád. Tak pokud nebude Kuba moci, tak máme Járu. Kuba, ale na trénink může jit taky a aspoň se to naučí kdyby něco:-)

Dnes jsem trénoval s Adamem koš a celkem nám to šlo:-) Tak se bojete, že vás zalijem:-D ;-)
Zatím čau

David

Re: Bystrá

(Vítek, 13. 7. 2011 21:38)

No snad nenastane sitouce že by se oba dva těšili na strojníka a nakonec jsme museli jednoho sklamat... Nerad bych aby jeden z nich byl naštvanej, nevim jak Jarouš, ale Kuba vypadal že se docela těší... Kuba s tím počítá a dnes jsem mluvil i s Martinem Jírou a ten taky příjde. zatim čus

Bystrá a trenink

(Vítek, 11. 7. 2011 21:44)

Čus,
tak jsem mluvil s Kubou Švůgerem a řikal že neví jestli bude moci, ale co nejdřív se mi ozve. Nabýdka že by mohl dělat strojníka se mu evidentně líbyla :-) Pry když bude čas tak by jel, ozve se co nejdřív.

Jinak Trenink teda v pátek od 18:00
Pokud to dopadne tak nominace: Vítek, Kuba T. David, Adam, Kuba Š., Martin Jíra a Jarouš pokud se mu to bude hodit (má zjistit David)

zatim čusik

Re: Bystrá a trenink

(Vítek, 12. 7. 2011 22:17)

Čus potřeboval bych trenink v pátek dřív tak od 17:00 neboť večír musím odjet do Liberce. díky za pochopení. čus

Díky :-)

(Iveta, 7. 7. 2011 18:00)

Ahoj všem, díky moc Davidovi a Adamovi Šolcovým a Martinu Ederovi za pomoc při Dětském dnu 26.6. :-))

Treninky a Rybnice

(Vítek, 4. 7. 2011 17:01)

Ahojky,
připomínám že trenink je mimořádně již ve středu od 16: 00 na koupališti. Do složky Propozice jsou propozice na Rybnici.
Nominace je stejná jako na Bítouchov: Tomšovi, Šolcovi, Martin Jíra a Honza Cerman

těším se ve středu, čus

CPS - Centrum požárního sportu

(Radeon, 30. 6. 2011 12:29)

Dobrý den, byli bychom velice rádi, kdyby jste zaregistrovali Váš tým na novém hasičském portálu CPS - Centrum požárního sportu. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkujeme za váš čas a přízeň.

Tým CPS ve spojení s Požáry.cz.

http://CPS.pozary.cz

„Pro lidi, kteří se baví požárním sportem.“

Trenink

(David, 28. 6. 2011 22:42)

Ahoj Vítku,

v kolik budeš mít v pátek čas? Šel by jsi k hasičárně nakládat materiál už před půl 4? V 6 potřebuju nejpozději odejít, tak bych potřeboval aby to trošku odsejpalo. Zatím čau a měj se fajn.

David

Sezóna běží dál

(Vítek, 14. 6. 2011 21:53)

Nazdárek, tak jak jsem slíbyl. do sloužky Propozice jsou propozice na soutěž doŽeleznice, dohromady by to měl dát David, páč já už ted na 100% nebudu doma, ale zatim se vářil, že se asi nikam nepojede, jinak začínáme trenovat na Bítouchov - jak to tam vypadá se můžete podívat tady:

http://www.sdhvesela.cz/index.php/videogalerie/sezona-2010/276-37-bitouchov

Něco takovýho musíme nacvičit, kdy to v páek bude se ozvu, zatim čus

Re: Sezóna běží dál

(David, 16. 6. 2011 21:42)

Ahoj,

v pátek 17. června bych šel trénovat od 16:00 ať toho stihnem co nejvíc. Bude to pro nás něco nového takže je co trénovat.

Zatím čau.

David

Re: Re: Sezóna běží dál

(Vítek, 16. 6. 2011 22:25)

Ok souhlasím, ale před tím je potřeba umejt velký koupaliště, akže dobrovolníci mohou nastoupit už v 15:00 na koupališti, zatim čus

Poděkování, treninky, okrsek

(Vítek, 5. 6. 2011 20:55)

Ahojky všem... Chtěl bych poděkovat všem co se zúčastnili v sobotu soutěže na Chlumu, sice jsme nepřivezli pohár, ale myslim si že se soutěž vydařila, byť máme ještě rezervy... Jinak uvidíme podle počasí, ve čtvrtek nebo v pátek bych chtěl jet do Holenic omrknout terén, a ten zbylej den bych chtěl trenovat útok, páč ty béčka jsem v životě nedělal, a od škody by nebylo aby si Adam zkusil koš... Taky všechno závisí na tom, jestli udělám ve středu poslední zkoušku, protože jestli ne, tak musim v Praze zůstat až do pátku a to by byla veliká komplikace... tak držte palce... Nominaci na okrsek dodám zítra. Jo a ještě prosba: Kdo víte že na okrsek nepojedete a byl jste teď někdy na soutěži a máte hadry, prosím do pátku doručit vyprané do hasičárny, děkuji, čus

Re: Poděkování, treninky, okrsek

(Vítek, 8. 6. 2011 20:14)

Ahojky, ještě pořád nevím nominaci, ale v podstatě řeším problem, že nás bude asi hodně... uvidim až mi napíše Jarouš, ale zatím může jet: Tři od Tomšových, dva od Šolcových, M. Jíra, K. Švůger, J. Cerman...

!!! Zítra tj. 9.6. bych chtěl jet do těch Holenic, odjezd od 17:00 od hasičárny... kdo by mohl a chtěl by jet, nechť co nejdříve napíše sem - týká se hlavně štafet... - Kuba T., Kuba Š., D. Šolc, A. Šolc., Já, J.Fišer.
Ostatní mohou jet klidně taky...podle lidí vyřešíme dopravu
V pátek bude trenink útoku, neb se potřebuju naučit béčka, zatim čus

Hodnocení Košova a tréninky tento týden

(Vítek, 29. 5. 2011 21:55)

Nazdárek všichni,
Nebudu moc hodnotit Košov a náš výkon... Všichni víme jak to tam probíhalo a taky to že ten výsledek je z velké části moje práce... Po předčasné dohodě s klukama co byli na soutěži jsme se dohodli že zkusíme trošku proházet sestavu a to tak že já se dobrovolně vzdám koše. Jde o to že nechci dál kazit výsledky tim, že mi to nejde... Horkým kandidátem na koš je zatím Adam Šolc, ale kdyby se chtěl někdo přihlásit z vlastní iniciativy, můžeme udělat výběrové řízení... Neříkám že s košem nadobro končím, ale teď si od něj potřebuju odpočinout... Když nejsem před Okrskem na koši 100% tak nebudu riskovat že v tom nejdůležitějším závodě to zase zkazím... A co je příčinou, že se mi tak nedaří? Sám nevím, ale dost možná je to tím, že chci moc vyhrát, chci bejt dobrej a jak už to tak bývá, kdo chce moc, nemá nic... Je to ve mě a dokud se sám nevspamatuju, nechávám se na koši vystřídat.

Co se dalších treninků týče, poprosím kluky co budou v tomto týdnu doma, aby postavili alespoň část překážkové dráhy. V pátek před Chlumem by jsme trenovali útok a pokusili se vymyslet něco s tím košem... Ještě dám v týdnu vědět, jak to bude...

Zatim čus

Re: Hodnocení Košova a tréninky tento týden

(David, 1. 6. 2011 21:27)

Ahoj,

dráha už je nachystaná:-) Zítra můžem jít běhat stovku. S treninkem v pátek počítám:-)
A nemusíš z toho být Vítku tak zdrcenej, když nejde o život jde o hovno:-)

Zatím čau.

David

Re: Re: Hodnocení Košova a tréninky tento týden

(Vítek, 2. 6. 2011 7:04)

Ok OK, děkuji, jinak jsem mluvil s Jaroušem a bohužel nebude moct jet, protože někde v Itálii a Rakousku maj dneska svátek, tak musí stát a přijede v sobotu odpoledne... Takže se Kuba Švůger asi dočká, že bude moct jet... :-)

Zítřejší trenink a novinky

(Vítek, 26. 5. 2011 9:54)

Ahojky. Omlouvám se že píšu později, mam docela nabytej tejden... Zítra bych chtěl na treninku postavit překážkovou dráhu, aby se mohlo začít trenovat na okrsek. Háček bude v kladině která jak víte rošku schnila - musíme vymyslet jak to dát dohromady ( nápady byli jako oříznout, vyvrtat nové díry a pod. - to by bylo asi nejrychlejší) jinak už 100% vím že Memoriál Jardy Koberleho v Železnici bude 25. června!!! Bohužel zatím za sebe říkám že nemůžu, (pojedu Sázavu) ale kdyby se ta moje akce náhodou zrušila, tak dám vědět a na soutěž bych jel. Mam i propozice ale musim je zpracovat a vše dám dostatečně dopředu vědět. Taky 18. června je v Železnici zábava - venkovní parket - zvou hasiči ze Železnice :-) to jsou novinky, zatim čus

Re: Zítřejší trenink a novinky

(david, 27. 5. 2011 11:35)

Ahoj Vítku,

díky, že nás zásobuješ čerstvými zprávami. Doufám, že Vás dnes na treninku nespláchne déšť. Jsem v práci, tak mám smůlu. Hlavně se domluvte v kolik bude zítra odjezd pokud nám ho ovšem počasí dovolí:-( Zatím čau.

David

Re: Re: Zítřejší trenink a novinky

(Vítek, 27. 5. 2011 13:11)

Taky bych málem zapoměl, dneska vzhledem k počasí by jsme se sšli až v 17:00 u hasičárny, pokusili udělat něco s tou kladinou, domluvili se hlavně na zítřek a kdyby se podařilo odvést bariéru a kladinu na koupaliště... Protože píšu pozdě, vyjímečně to napíšu ještě smskou...
Zatim čus


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »