Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte pokecat o Nás a o tom co se děje u hasičů :-) Upozornění pro pečlivky: Todlec je obyčejnej chat a tak na pravopis nehledíme, jsme taky jen lidi :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: 1. trenink

(Kuba, 3. 4. 2011 22:32)

Budu tam ..

Re: 1. trenink

(Vítek, 12. 4. 2011 20:37)

Ahojky, to by bylo fajn :-) díky moc. Já zkoušel Janu Peregrinovou (od Standy Nováka) a tam jsem bohužel neuspěl... Prý pracuje ve školce a v období květen a čeven mají nejvíc práce tak musela odmítnout... Zati papa a díky

Čarodejnice

(Vítek, 1. 4. 2011 11:29)

Ahoj, dostal jsem tip od místního Obecního úřadu, na pořádání letošních čarodejnic. Obec má docela hodně odpadového dříví - větve a pod. Spolupracuje také s tim panem, co bydlí v hájence(směr Lomnice nad popelkou, poslední stavba po pravé ruce v obci), který nabýzí hasičům veliké množství odpadního dřeva - zase větve. Proo kdyby jsme chtěli, tak za odvoz, přípravu a pohlídání proti požáru nám všchny větv nechají. OÚ by poskytl i pozemek pro pálení. tj "nad Kulifanem" - místní pamatují že se tam čarodejnice již nekolikrát konali. Myslím si že je o dobrý tip, kdyby sme si o uchystali, mohla by to být zajímavá kace... Prosím pište sem i ohledně těch soutěží, čas se krátí :-)

Re: Čarodejnice

(Zuzka, 1. 4. 2011 14:49)

Ahojky,
co se týče čarodějnic, tak nejsem proti, ale nevím, co budu jíst, když párky nejím a maso si nad ohněm neugriluju...
Jenom taková technická, ty tréninky a soutěže platí i pro holky?

Re: Re: Čarodejnice

(Vítek, 1. 4. 2011 15:41)

Ahoj, treninky zatím asi ne, pořád ještě vám dáváme dohromady družstvo, už jsem se terošku hnuli, snad to víjde, a co Lucka??? můžeme na ní spoléhat?

Re: Re: Re: Čarodejnice

(Týna, 1. 4. 2011 20:33)

Mám takovej menší dotaz,jak že se to vlastně pohlo? Jen aby jsme byli v obraze....

Re: Re: Re: Re: Čarodejnice

(David, 3. 4. 2011 20:40)

Ahoj všichni,

obnovit pálení čarodějnic ve Lhotě neví vůbec špatný nápad. Osobně bych to viděl jako celovesnickou akci jako to bylo vždycky. Něco málo ugrillovat b yjsme si mohli před hasičárnou ještě před vlastním pálením. Na té velké hromadě by jsme si stejně neupekli ani ten párek leda že by jsme měli 10m tyč protože přes ten žár by jsme se k ohni nedostali.
Pokud se to s tou hromadou povede, tak bych navrhoval nejdříve posedět u hasičárny tam něco málo pojíst a popít a potom jít nad střelnici tdělat ten větší ohýnek( až se trošku sešeří ať to má nějakej efekt)
Kdyby se pálení u střelnice nekonalo, tak by jsme to zapíchli u hasičárny na dýl no:-)
Jinak co se týký družstva holek, tak jsme si myslel, že si to holky začnete trochu víc organizovat mezi sebou samostatně. Vítek vám všechno nemůže oběhat, tak by bylo lepší kdyby jste taky projevili nějakou iniciativu. Uvědomuju si, že když jste každá jinde, tak ta komunikace není nejlepší, ale v dnešní době e-mailu a ICQ by to mohlo jít ne?
Mám takový pocit, že letos to družstvo žen nedopadne:-( pokud se nestane zázrak. Letos to vidím maximálně na smíšené družstvo na několik amálo soutežích. Jinak pokud si holky budete chtít zatrénovat v rámci osvěžení paměti a zdokonalení dovedností, tak jsou vám na každý terenink dveře otevřeny:-) Stejně se i mi kluci budem slejzat jak šváby na pivo, takže se nám bude hodit někdo, kdo by mohl zaskočit za nepřítomného člověka.
Jinak Vítku děkuju, že nám to tady všechno pěkně aktualizuješ:-)

Zatím čau a mějte s evšichni fajn.

David

Re: Re: Re: Re: Re: Čarodejnice

(Kuba, 3. 4. 2011 22:29)

Jsem pro čarodky na starym dobrym místě.. :D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarodejnice

(Verča, 4. 4. 2011 21:37)

Mě se ten nápad taky líbí...
A ještě jsem se chtěla zeptat, postavíte i májku?? :D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarodejnice

(Verča, 4. 4. 2011 21:37)

Mně se ten nápad taky líbí...
A ještě jsem se chtěla zeptat, postavíte i májku?? :D

Družstvo žen

(Zuzka, 12. 4. 2011 20:25)

Ahojky,
máš pravdu, v dnešní době vymožeností by to nemusel být problém, ale fanouškem ICQ, natož facebooku nejsem, co se týše e-mailu, tak to by nebyl problém ani pro me, ale musela bych mít na ostatní adresy, takže na čarodějnicích bychom si je mohli mezi sebou vyměnit.
Co se týče Lucky, zkusím ji pozvat na čarodějnice a zkusíme ji tam zlanařit a mohli bychom ji ukecat, aby do toho vtáhla i Zuzku ze Želky...
Mějte se, papa.

ad Rock

(Pavel N., 18. 3. 2011 14:04)

Ahoj. Přivítáme asi každou ruku. protože Vítek odpadá a bohužel i Standa s janou, protože Standu odvolali do Prahy na pochůzky o sčítání lidu. je tam na hotelech a lidi z celé Moravy. Tedy kdo může ať přijde a vypadá to, že pan Tomeš s panem Blažkem budou muset jít k pokladně na výběr peněz...Zuzka pokud bude moct přijít tak může, počítali jsme nebo aspoň já, že tentokráte se zúčastníte jako rockeři na place..Tak ahoj v sobotu. Jinak příprava tedy sál od 17.00 hodin

Moje účast na disko

(Vítek, 18. 3. 2011 12:28)

Ahoj, Bohužel jsem dostal akutní zánět močových cest a beru antibiotika. Dnes jsem byl na kontrole v Jičíně a doktor mi doporučil abych zůstal doma v klidu. Tudíž nebudu moct jít točit pívo. Jako náhradu za sebe posílám bratra (Martin ho bude muset zaškolit, ale snad se to zvládne). Kubovi Š. a Martinovi jsem posílal zprávu jak s dozorem, MArtin zatím neví, Kuba neodpověděl. Na schůzku se možná pokusím dostavit, uvidím jak mi bude, ale večer to fak asi nedám. Omlouvám se, samozřejmě máte dál moji podporu. Vítek

schůzka v KD

(Pavel, 16. 3. 2011 10:00)

Ahoj. zařídil jsem reklamy do novin jak Jičínska tak Nové noviny.V pátek zkusím ještě radia pokud se k tomu dostanu. Navrhuji schůzku pokud se mi do toho dopoledene něco nedostane z práce což bych nechtěl tak v 10.00 hodin. martin mi dá klíče a budu tam s Tomem ladit a připravovat aparaturu. Snad Vám to bude vyhovovat ,rád Vás uvidím...Ahoj S tím dozorem asi pokud s tím budou souhlasit tak dobrá a potřebujeme tam rovnou sepsat na další termíny co kdo bude zajišťovat aby to bylo jasné na moc schůzek a další plánování nemám fakt nějak čas bohužel...

Re: schůzka v KD

(Kuba t., 16. 3. 2011 20:10)

mužu jít dělat cokoli :)

Re: schůzka v KD

(Zuzka, 17. 3. 2011 20:05)

Ahojky, zdravím, obávám se, že se Jára vrátí až v sobotu navečer, takže se asi v sobotu dopolko nedostavíme, musela bych tam přijet sama, což by mi nevadilo, ale nevím, zda-li budu k něčemu platná.
Můžu říct za oba, že tuto sobotu bychom rádi na discotéku šli jen jako návštěvníci, ale na další diskotéku nebude problém, abychom tam šli makat, třeba nalévat panáky...
Jinak, kdy hasiči pořádají sběr železného šrotu?Bych se nějaké potřebovala zbavit...:-)
Mějte se, pa!

Re: Re: schůzka v KD

(Vítek, 17. 3. 2011 20:30)

Ahojky, sběr Železného šrotu bude o víkendu 15. - 17. dubna, detajly ještě upřesním, ažto bude aktuální... zatim ahoj

Re: schůzka v KD

(David, 18. 3. 2011 10:08)

Ahoj,

Já s Verčou na schůzi nedorazím budem pryč. Ale vyšlem Adama a ten nás bude informovat. Sál jako židle a stoly bych začal chystat tak v 17.- 18. hodin. To jsme měli připravený vždycky rychle:-) Ještě potvrzuju, že jdu s Verčou za ten bar. Zatím čau a mějte se fajn.

David

Rockové legendy

(Pavel, 15. 3. 2011 12:16)

Ahoj. Omlouvám se, ale nějak mi nešlo časově svolat breafing ohledně organizace na tuto akci.
Pokud to půjde šlo by se setkat v sobotu dopoledne na chvíli cca 10-15 minut abychom domluvili co a jak zajistit ??? Fakt jsem neměl čas. Po dosco pak 3 soboty a neděle budu asi celé dny o víkendech v práci !!!!!! tak to musíme dohodnout nějak teď i na další akce seznam kdo co bude zajišťovat. S Martinem jsme včera sepsali nákup pití apd, nějaké plakáty jsem vytiskl a dal do JC .Je hlavně potřeba domluvit v sobotu od kolika se připraví sál...Za bar tedy david a Verča , Výčep martina Vítek to je asi jasnéa kdo dozor ???

Re: Rockové legendy

(Vítek, 15. 3. 2011 17:34)

Ahoj, děkuji že si se ozval, v sobotu jsme se chtěli s Davidem stavit, ale nebyli jste doma. Mě to nedělá problem se v sobotu dostavit kamkoliv :-) Na dozor se někoho přeptám, jestli by třeba nešel Marin Jíra s Kubou Švůgerem... uvidíme... Kde by se to dopolední setkání v sobotu konalo? a v kolik tak...?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »