Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž v Želechách

5. 8. 2007

V Lomnické kotlině mezi Košťálovem a Lomnicí se nachází malá vesnička Želechy. Dne 4.8.2007 se zde měl konat Výroční pohár, kterého jsme se měli také zúčastnit. Sice jsme týden před soutěží byli trénovat, ale protože nám v Nové Vsi praskal savice, museli jsme si půjčit sestavu ze Železnice. problém byl i v tom že většina hasičů byla na dovolených, nebo jinak nemohla a vůbec se nevědělo, jestli se dá družstvo dohromady. Nakonec nás zachránil Jakub Tomeš, který souhlasil s tím, že bude soutěžit. Premiéru si odbyl na pravém proudu. 

   Terén v areálu hasičů ze Želech byl pěkný, mírně do kopce. Naše stará stříkačka ovšem měla veliký problém vytlačit vodu až k terčům. Natrénované sání vyšlo bez problému. Náš čas byl platný, celkem jsme se ale umístili na bronzové příčce od spodu. Celkem tedy na 22. druhém místě ze 24 družstev. Náš čas činil 57´704´´. počasí krásně vyšlo, celý den příjemné teplíčko. Pivo teklo proudem a výborná klobáska taky přišla k chuti. Odpoledne jsme si užili ve sportovním duchu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotografie byli okopírovány od SDH Bozkov