Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení Retro diskoték s hudbou 60. - 90. let

20. 12. 2010

Série Retro Diskoték s hudbou 60. – 90. let

 

Souhrnná zpráva o tom jak se nám diskotéky povedli. V původním plánu byli tři termíny a to 11. září, 23. října, 20. listopadu, a protože se u poslední akce návštěvnost povedla, zvolili jsme i termín na 18. prosince.

První akci tedy 11. září navštívilo 23 platících hostů, celkem bylo přítomno přes 30 lidí. V říjnu přišlo 55 platících hostů a celkem bylo přes 60 lidí. Součástí byla ukázka originálního tance.  V listopadovém termínu přišlo 60 platících hostů. Protože byli ohlasy o další diskotéku, rozhodli jsme se uspořádat Vánoční disko a to na termín 18. prosince. Bohužel náš DJ v den konání akce onemocněl a sehnat náhrady v tak krátkém časovém úseku se nám nepodařilo, byli jsme nuceni akci zrušit. Omlouváme se proto všem, kteří byli zklamáni. Nás to také mrzí. Děkujeme za pochopení.

Nemusíte však zoufat, 22. ledna pořádáme tradiční Hasičský bál, a na jaře od března plánujeme pokračovat v retro diskotékách (termíny budou upřesněny). Poděkování za pořádání a organizaci diskoték patří: Pavlu Novákovi s rodinou, který se na organizaci podílel ze všech nejvíce, dále Martinovi Ederovi za spolupráci v KD, členům soutěžních družstev mužů a žen, OÚ Bradlecká Lhota za možnost pronájmu prostor a celému SDH za podporu akcí, a především hostům, bez kterých by se další akce nemohli uskutečnit. Děkuji. V jarní sérii nashledanou.