Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze soutěžních družstev 12.2.2011

13. 2. 2011

Zápis ze schůze soutěžních družstev 12. 2. 2011

V sobotu 12.2 se v zasedací místnosti Kulturního domu sešly členové soutěžních družstev aby probrali přípravu na novou soutěžní sezónu. Celkem se zúčastnili 3 členky ženského družstva a 10 členů družstva mužů.

            Prvním a nejdůležitějším bodem bylo seznámit členy se situací, která nastala v ženském družstvu a rozhodnout o jeho dalším osudu. Odchod z družstva ohlásili: Karolína Kracíková, Jana Nosková a Michala Morávková. Dále byla nabídnuta spolupráce družstva žen s SDH Železnice ve spolupráci a prospěchem obou družstev. Po uvážení všech možností a vylíčení všech skutečností se zástupkyně ženského družstva rozhodly nabídku ze Železnice ZAMÍTNOUT a vyčkat jestli se nám nepodaří družstvo doplnit, popřípadě doplnit druhé družstvo mužů (tento návrh by se musel dál promyslet).

            Dále bylo rozhodnuto o zavedení pravidelných tréninků a to hned po Velikonocích v závislosti na počasí KAŽDÝ PÁTEK ODPOLEDNE OD 1700 – možná změna času, až jak se čas osvědčí (zatím se netýká žen).

            Dále byla zmíněna aktivita družstev mimo soutěže a to zejména při brigádách na klubovně SDH v Kulturním domě, kde je potřeba opravit podlaha a zajistit přístupnost uniforem a nářadí pro JSDHO.

            Jarní pořádání Retro diskoték bylo také projednáno a to že se uskuteční tři diskotéky v termínech: 19. března, 23. dubna, 21. května. Pro oživení programu bylo navrženo udělat diskotéky s tematikou např. Maškarní, Rocková, Stylová… za určitých podmínek a výhod pro hosty splňující tematický bod na sníženém vstupném byl návrh SCHVÁLEN.

            V závěrečné diskusi byl řešen komunikační systém a bylo SCHVÁLENO využívání webových stránek, aby se ušetřilo za mnohdy zbytečné posílání SMS zpráv. Nabádání k většímu využívání stránek byli všichni členové družstev.

            Protože se nám splnila myšlenka mít nové čerpadlo, bylo rozhodnuto zkusit více soutěží v Okresním poháru. Proto v rozpise soutěží (viz tabulka) jsou zaznamenány termíny konání soutěží. Povinností všech členů družstva mužů je nahlásit který termín by byl vhodný k účasti jejich osobou na dané soutěži. Na základě výsledků bude vyhotoven přehled a výběr všech soutěží, kterých se budeme účastnit. Připomenuto bylo pravidlo „flašky“ na neohlášenou neaktivitu na soutěži.

    

Zdroj termínů SDH Želechy. Soutěže označené hvězdičkou jsou upřednosťovány pro naši tradiční účast nebo osobní slib účasti. Prosím všechny členy, aby mi buď na email: tvita@atlas.cz a nebo na Pokec našich stránek nechali vyjádření, kdo by kdy mohl na soutěž. Na základě toho vyhotovíme rozpis na které soutěže pojedeme.

Zápis vyhotovil Vítek Tomeš

 

Rozpis soutěží 2011

7.5.

OP

Roztoky u Semil

14.5. *

OP

Tuhaň

??? červen *

Sranda mač

Chlum

??? červen *

Okrsková soutěž

Holenice

květen – červen *

Memoriál J. Kobrleho

Železnice

9.7.

OP

Bítouchov

9.7.

OP

Rybnice

23.7.

OP

Bystrá

6.8. *

OP

Želechy

13.8.

OP

Semínova Lhota

27.8.

OP

Košťálov

3.9.

OP

Roprachtice

10.9.

OP

Škodějov